تبلیغات
موسسه جوانان خیر مردمی مهاباد - مدیر عامل تیم تراکتورسازی تاکید کرد: حمایت همه جانبه موسسه قرض الحسنه جوانان خیّراز باشگاه تراکتور سازی
موسسه جوانان خیر مردمی مهاباد
Creative Juice Creative Juice Creative Juice Creative Juice Creative Juice Creative Juice

مدیر عامل تیم تراکتورسازی تاکید کرد: حمایت همه جانبه موسسه قرض الحسنه جوانان خیّراز باشگاه تراکتور سازی

نظرات () نوشته شده توسط سحر سلطانی
مدیر عامل تیم تراکتورسازی تاکید کرد: حمایت همه جانبه موسسه قرض الحسنه جوانان خیّراز باشگاه تراکتور سازی
مدیر عامل تیم تراکتورسازی گفت:موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر علاوه بر پرداخت هزینه 30 درصد از سهام خریداری شده توسط این موسسه ، 30 درصد از هزینه های تراکتور سازی را نیز تامین کرده است.

به گزارش روابط عمومی موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر، سردار محمد حسین جعفری در یک کنفرانس خبری  گفت: این موسسه علاوه بر انجام تعهدات مالی خود در چند نوبت کمک های دیگری هم به باشگاه کرده است در واقع حمایت های موسسه جوانان خیّر از تراکتور سازی همه جانبه است.
وی با اشاره به اینکه موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر با خرید 30 درصد از سهام باشگاه تراکتورسازی تا حدودی مشکلات مالی این باشگاه را برطرف کرده، اظهار داشت: در ابتدای فصل جاری رقابتهای لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور (لیگ یازدهم) بودجه ای را برای تیم فوتبال تراکتورسازی تنظیم و آن را در اختیار هیئت مدیره باشگاه قرار دادیم و بر اساس آن بودجه هدفگذاری کردیم که تیم ما در کورس قهرمانی و کسب سهمیه آسیا باشد که خوشبختانه این اهداف در حال محقق شدن است.
جعفری ادامه داد: البته مشکل مالی در فصول گذشته نیز وجود داشت که با همت دکتر بیگی استاندار، سردار پورجمشیدیان و برخی از نمایندگان استان در مجلس، موسسه جوانان خیّر قدم خوبی برداشت و مبلغ 1.5 میلیارد تومان به عنوان وام در اختیار مدیریت وقت باشگاه تراکتورسازی قرار داد و با این کمک مالی بود که تیم تراکتورسازی جان دوباره ای گرفت .
وی با بیان اینکه بر اساس مصوبه ای کمک دولت به تیمهای حرفه ای ممنوع است، یادآور شد: ما تا امروز به هر نحوی شده مشکلات مالی را تحمل کرده ایم اما برای موفقیت یک تیم لازم است که پول کافی وجود داشته باشد و بازیکن بدون دغدغه و مشکل مالی بتواند برای موفقیت تیمش تلاش کند.
جعفری با بیان اینکه رقم مورد توافق باشگاه تراکتورسازی با موسسه جوانان خیّر یک رقم مقبول و قابل توجهی است، تاکید کرد: از نظر من این کمک مالی بسیار به موقع بود و در بهترین زمان ممکن به باشگاه تزریق شد و هواداران را از نگرانی بابت مشکلات مالی خارج ساخت.
سردار جعفری در پایان با اشاره به اینکه با وجود کمک مالی موسسه جوانان خیّر، باشگاه تراکتورسازی نیازمند کمکهای دیگری نیز هست، تصریح کرد: موسسه جوانان خیّر 30 درصد هزینه های باشگاه تراکتورسازی را تامین خواهد کرد و ما باز نیازمند تامین 70 درصد باقیمانده هزینه های باشگاه هستیم که امیدواریم با حمایت و نظر مساعد مسئولان، در آینده ای نزدیک همه مشکلات مالی مان حل شده و تیم تراکتورسازی بتواند با فراغت بال دررقابتهای  آسیایی حضور قدرتمندانه داشته باشد.
وی افزود:متأسفانه مشکلات مالی شدیدی داریم و هرچه در توان داشتیم را به کار بستیم. فکر می کنم مسئولان استان باید توجه بیشتری به تیم تراکتورسازی کنند چراکه شرایط تراکتورسازی طوری است که می تواند افتخار کسب کند و این افتخار متعلق به تمام استان است.

وی در ادامه تاکید کرد : شرایط را برای ماندن قلعه نویی مهیا می‌کنیم
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی از تصمیم گیری هیئت مدیره این باشگاه در خصوص برنامه‌های پیشنهادی‌اش یاد کرد و گفت: بستن تیم آسیایی بودجه آسیایی می‌خواهد و ما با برآورده کردن شروط قلعه نویی وی را حفظ خواهیم کرد.
جعفری در پاسخ به این پرسش که "آیا برای ماندن قلعه نویی در تراکتورسازی دو شرط اصلی وی را که حفظ اسکلت تیم و جذب بازیکنان مدنظرش برای فصل آینده است را می‌پذیرید؟"، گفت: من نیز به عنوان مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی می‌خواهم فصل آینده یک تیم آسیایی داشته باشیم اما این موضوع منوط به تصویب برنامه‌ای است که به هیئت مدیره داده‌ام.
وی با اعلام اینکه هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی تا دو هفته دیگر در خصوص برنامه پیشنهادی وی تصمیم گیری خواهد کرد، گفت: بستن تیم آسیایی بودجه آسیایی می‌خواهد که در برنامه پیشنهادی من به هیئت مدیره مورد تاکید قرار گرفته است.
وی تصریح کرد: ما همه تلاش خود را برای برآورده کردن شرایط قلعه نویی و حفظ او در تراکتورسازی می‌کنیم. مطمئن باشید قلعه نویی در تراکتورسازی خواهد ماند اما از این موضوع نیز نباید غافل شویم که مانند سال گذشته برخی از  بازیکنانی که در فهرست خرید قلعه نویی قرار دارند به دلایل مختلف به تراکتورسازی نمی‌آیند که این موضوع از دست ما خارج است.
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت: شرط قلعه‌نویی برای ادامه حضور در این تیم، معمولی اما درست است.
جعفری در مورد اینکه قلعه نویی برای ماندن در تراکتورسازی دو شرط حفظ و جذب بازیکنان مورد نیازش را گذاشته، عنوان کرد: صبح روز بازی با فولاد با قلعه نویی جلسه ای داشتیم و این صحبت مطرح شد. قلعه نویی یک شرط معمولی گذاشته و درست هم هست. اگر برای فصل بعدی آسیایی شویم و بخواهیم حرفی برای گفتن داشته باشیم باید بازیکنان خود را حفظ و مطابق با بودجه ای که در نظر گرفته می شود بازیکن جذب کنیم. برنامه های خود را به هیئت مدیره داده ام و منتظر هستم تا آنها تصمیم گیری کنند. اگر از تیم حمایت نشود آسیب می بینیم.
جعفری در ارتباط با اینکه چرا بلیت فروشی در بازی با فولاد خوزستان توسط هیئت فوتبال انجام شد، گفت: متاسفانه برای بلیت فروشی توسط باشگاه با مانع بزرگ و سرسختی روبرو شدیم. درحالی که از هفته بیست و دوم سازمان لیگ بلیت فروشی را به ما واگذار کرده اما دوستان اجازه این کار را نمی دهند و به نوعی زورآزمایی می کنند.
وی در پاسخ به این سؤال که وقتی سازمان لیگ بلیت فروشی را به باشگاه واگذار کرده هیئت فوتبال هم باید این مسئله را بپذیرد و کفاشیان هم خواستار رسیدگی به این موضوع شده، تاکید کرد: اگر باید در فوتبال ما بود که این همه مشکل نداشتیم. آقای کفاشیان با یک دست می گوید بلیت فروشی به ما داده شود و با یک دست هم می گوید ملاحظه هیئت فوتبال را بکنید. به کفاشیان حق می دهم چون هیئت فوتبال با یک شرکت قرارداد ترکمنچای برای کارت های الکترونیک بسته و اگر خودش بلیت فروشی نکند متضرر می شود اما کسی نمی گوید باشگاه تراکتورسازی به خاطر این نحوه بلیت فروشی ۷۰۰ میلیون تومان ضرر کرده است. ما دیروز همه این مدارک را به فدراسیون دادیم و منتظر هستیم کفاشیان تصمیم قاطع خود را بگیرد.تاریخ : چهارشنبه 30 فروردین 1391

معرفی سایت


نویسندگان

نظر سنجی

  نظرت درباره سایت چیه


آمار و امكانات

 • بازدیدهای امروز : نفر
 • بازدیدهای دیروز : نفر
 • كل بازدیدها : نفر
 • بازدید این ماه : نفر
 • بازدید ماه قبل : نفر
 • تعداد نویسندگان : عدد
 • كل مطالب ارسال شده: عدد
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی : • برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


  تماس با ما
  Medicare
  Free-counter-plus.com
  Medicare
  Online User