تبلیغات
موسسه جوانان خیر مردمی مهاباد - برنامه های ویژه موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر برای دیدارتیم های تراکتورسازی تبریز و سپاهان اصفهان
موسسه جوانان خیر مردمی مهاباد
Creative Juice Creative Juice Creative Juice Creative Juice Creative Juice Creative Juice

برنامه های ویژه موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر برای دیدارتیم های تراکتورسازی تبریز و سپاهان اصفهان

نظرات () نوشته شده توسط سحر سلطانی
برنامه های ویژه موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر برای دیدارتیم های تراکتورسازی تبریز و سپاهان اصفهان
موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر برنامه هاى ویژه اى را براى دیدار تیم هاى تراکتورسازی تبریز و سپاهان اصفهان تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر، مسوول اداره تبلیغات و اطلاع رسانی موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر با اعلام این مطلب اظهار داشت: نظر به اهمیت و حساسیت ویژه دیدار تیم های تراکتورسازی و سپاهان اصفهان، موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر به عنوان یکی از سهامداران اصلی باشگاه تراکتورسازی، برنامه های ویژه ای را برای این مسابقه تدارک دیده است.
اکبر صفاتی با تاکید بر اینکه، حداكثر سعی مسوولان موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر بر این است که با حل مشکلات مالی این تیم و همچنین کمک به مدیران باشگاه، تیم تراکتورسازی به عنوان نماینده مقتدر مردم آذربایجان همچنان حضوری موجه و شاخص در عرصه های ملی و بین المللی داشته باشد، افزود: در این راستا و با توجه به حساسیت دیدارتیم های تراکتورسازی و سپاهان اصفهان از سوی موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر، تدارک خاصی برای این بازی دیده شده است.
وی با اشاره به این نکته که این دیدار یکى از مهمترین بازى هایى است که ما میزبانى آن را برعهده داریم، افزود: از طرف موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر بیش از 50 هزار عدد پرچم سرخ رنگ تراکتورسازی تهیه شده که پیش از بازی در اختیار تماشاگران پرشور آذربایجانی قرار خواهد گرفت.
 صفاتی افزود: توزیع این 50 هزارعدد پرچم سرخ رنگ و یکدست در بین مردم ، باعث خواهد شد تشویق تماشاگران تراکتورسازی از تیم محبوب خود جلوه خاصی داشته باشد.
و ی همچنین از چاپ و توزیع 50 هزارعدد پوستر تیم تراکتورسازی  ازسوی این موسسه خبر داد و گفت: با توجه به علاقمندی و حساسیت خاص مردم آذربایجان و استانهای شمالغرب کشور به تیم فوتبال تراکتورسازی، از سوی موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر تعداد 50 هزار عدد پوستر تیم تراکتورسازی در سایز بزرگ و کاغذ مرغوب چاپ و در بین شهروندان استان های آذربایجان شرقی،آذربایجان غربی و اردبیل توزیع شده است.
دیدار تیم های تراكتورسازی و سپاهان از هفته بیست و هفتم در حالی ساعت 15 روز دوشنبه این هفته در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز انجام می شود كه سپاهان با 52 امتیاز در صدر و تراكتورسازی با 46 امتیاز در رده سوم جدول رده بندی قرار دارند.تاریخ : دوشنبه 22 اسفند 1390

معرفی سایت


نویسندگان

نظر سنجی

  نظرت درباره سایت چیه


آمار و امكانات

 • بازدیدهای امروز : نفر
 • بازدیدهای دیروز : نفر
 • كل بازدیدها : نفر
 • بازدید این ماه : نفر
 • بازدید ماه قبل : نفر
 • تعداد نویسندگان : عدد
 • كل مطالب ارسال شده: عدد
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی : • برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


  تماس با ما
  Medicare
  Free-counter-plus.com
  Medicare
  Online User