تبلیغات
موسسه جوانان خیر مردمی مهاباد - مدیر عامل موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر: جوانان خیّر در رعایت اصول مشتری مداری و کسب رضایت شهروندان پیشتاز است
موسسه جوانان خیر مردمی مهاباد
Creative Juice Creative Juice Creative Juice Creative Juice Creative Juice Creative Juice

مدیر عامل موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر: جوانان خیّر در رعایت اصول مشتری مداری و کسب رضایت شهروندان پیشتاز است

نظرات () نوشته شده توسط سحر سلطانی
مدیر عامل موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر: جوانان خیّر در رعایت اصول مشتری مداری و کسب رضایت شهروندان پیشتاز است
مدیرعامل موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر گفت: این موسسه همواره در رعایت اصول مشتری مداری و کسب رضایت شهروندان پیشتاز بوده است.

به گزارش روابط عمومی موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر، مهندس  رحیم قاسمی که در جمع کارکنان این موسسه در شهر ارومیه سخن می گفت با تاکید براین نکته که تکریم ارباب رجوع و اصول مشتری مداری در سرلوحه برنامه های این موسسه قرار دارد،  افزود: با توجه به رقابت موجود میان بانک ها، دفاع و حمایت از مشتریان و نگهداری از این سرمایه ارزشمند بر اساس اصول صحیح روابط بانک و مشتری همیشه در دستور کار تمامی کارکنان این موسسه قرار دارد.
مدیر عامل موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر در این مراسم کارکنان و مشتریان را سرمایه های اصلی این موسسه عنوان و خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین اصولی که باید از سوی کارکنان موسسه مورد توجه قرار گیرد حمایت از این سرمایه هاست.
مهندس رحیم قاسمی در ادامه با اعلام این مطلب که موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر دارای ظرفیت های گسترده ای اعم از نیروی انسانی قابل توجه و سرمایه ای بزرگ است، اظهار داشت: استفاده از ظرفیت ها زمانی محقق می شود که کارکنان موسسه در تمامی سطوح، اهمیت حفاظت سرمایه های موسسه به ویژه مشتری مداری را مد نظر قرار دهند.
مهندس قاسمی در ادامه رعایت اخلاق بانکداری را موجب رضایت مشتریان دانست و بر رعایت اصول مشتری مداری، صداقت، امانتداری و ادب در گفتار و رفتار تاکید کرد.
وی بااشاره به اینکه، مزیت موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر این است که تنها یک موسسه اقتصادی نیست بلکه یک موسسه اجتماعی- فرهنگی نیز به شمار می آید و همین مأموریت و رسالت جوانان خیّر را نسبت به دیگر موسسات مالی و بانکها متمایز می کند، افزود: کارکنان موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر در فعالیت های خود با مسائل زندگی روزمره مردم سرو کار دارند و صرفاً بحث بدست آوردن سود مادی مدنظر مجموعه موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر نیست، این موسسه، خود را در برابر شهروندان به ویژه محرومان جامعه مسئول دانسته و در غم ها و شادی های مردم سهیم است.
مدیرعامل موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر آینده این موسسه را درخشان توصیف کرد و گفت: توجه به سرمایه انسانی جوان به عنوان اصلی ترین منبع در ایجاد تغییر و نوآوری در این موسسه می باشد.
مهندس قاسمی با قدردانی از تمامی همکاران موسسه، اظهار داشت: موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر دارای ظرفیت های گسترده ای اعم از سرمایه انسانی متخصص و همکاران جوان  می باشد که سرمایه ارزشمندی برای این موسسه می باشند.
مدیرعامل موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر در پایان افزود: با توجه به شرایط موجود، همه کارکنان باید با همدلی و همفکری برای حضور موثر در عرصه توسعه کشور و افزایش بهره وری فعالیت کنند تا انشاءا... بتوانیم پرچم موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر را در اقصی نقاط کشور به اهتزاز در بیاوریم.تاریخ : یکشنبه 7 اسفند 1390

معرفی سایت


نویسندگان

نظر سنجی

  نظرت درباره سایت چیه


آمار و امكانات

 • بازدیدهای امروز : نفر
 • بازدیدهای دیروز : نفر
 • كل بازدیدها : نفر
 • بازدید این ماه : نفر
 • بازدید ماه قبل : نفر
 • تعداد نویسندگان : عدد
 • كل مطالب ارسال شده: عدد
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی : • برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


  تماس با ما
  Medicare
  Free-counter-plus.com
  Medicare
  Online User