تبلیغات
موسسه جوانان خیر مردمی مهاباد - مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی: کمک موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر تولدی دوباره برای باشگاه تراکتورسازی رقم زد
موسسه جوانان خیر مردمی مهاباد
Creative Juice Creative Juice Creative Juice Creative Juice Creative Juice Creative Juice

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی: کمک موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر تولدی دوباره برای باشگاه تراکتورسازی رقم زد

نظرات () نوشته شده توسط سحر سلطانی
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی: کمک موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر تولدی دوباره برای باشگاه تراکتورسازی رقم زد
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز با ابراز امیدواری نسبت به حل بخشی از مشکلات مالی این باشگاه، گفت: باشگاه تراکتورسازی در حال حاضر شدیدترین بحران مالی طول تاریخ خود را سپری می کند و من امیدوارم با حمایت مالی سهامدار جدید، این مشکل بزودی حل شود.

سردار محمد حسین جعفری با اشاره به اینکه موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر با خرید 30 درصد از سهام باشگاه تراکتورسازی تا حدودی مشکلات مالی این باشگاه را برطرف می کند، اظهار داشت: در ابتدای فصل جاری رقابتهای لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور (لیگ یازدهم) بودجه ای را برای تیم فوتبال تراکتورسازی تنظیم و آن را در اختیار هیئت مدیره باشگاه قرار دادیم و بر اساس آن بودجه هدفگذاری کردیم که تیم ما در کورس قهرمانی و کسب سهمیه آسیا باشد اما تامین نشدن این بودجه در طول فصل، باشگاه تراکتورسازی را دچار مشکلاتی کرد که به نظر من این باشگاه در طول حیات خود تاکنون دچار چنین بحران شدیدی نشده بود.
وی ادامه داد: البته این مشکل در فصول گذشته و در زمان مدیریت آقای شفق نیز وجود داشت و حتی امکان داشت که تیم تراکتورسازی دوباره به لیگ یک سقوط کند اما در آن زمان با همت دکتر بیگی استاندار، سردار پورجمشیدیان و برخی از نمایندگان استان در مجلس موسسه جوانان خیّر قدم خوبی برداشت و مبلغ 1.5 میلیارد تومان به عنوان وام در اختیار مدیریت وقت باشگاه تراکتورسازی قرار داد و با این کمک مالی بود که تیم تراکتورسازی جان دوباره ای گرفت و در لیگ نهم رتبه هفتم را کسب کرد.
جعفری با اشاره به مشکلات مالی باشگاه تراکتورسازی در فصل گذشته تصریح کرد: سال گذشته نیز باشگاه تراکتورسازی دچار مشکل مالی بود و در آن مقطع، کمکهای استانی تا حدودی گره مشکلات باشگاه را باز کرد و ما توانستیم همه تعهداتمان را انجام دهیم و فقط مبلغ 460 میلیون تومان از فصل قبل بدهی داشته باشیم.
وی با بیان اینکه بر اساس مصوبه ای کمک دولت به تیمهای حرفه ای ممنوع است، یادآور شد: ما تا امروز به هر نحوی شده مشکلات مالی را تحمل کرده ایم اما برای موفقیت یک تیم لازم است که پول کافی وجود داشته باشد و بازیکن بدون دغدغه و مشکل مالی بتواند برای موفقیت تیمش تلاش کند.
مدیرعامل تراکتورسازی با اشاره به اینکه تا به امروز از سوی صاحبان صنایع و داخل استان برای این باشگاه کمک مالی آنچنانی نشده است، عنوان کرد: ما از ابتدای آبان امسال یک ریال هم به بازیکنان و اعضای کادر فنی نداده ایم و نتوانسته ایم به تعهداتمان در این خصوص عمل کنیم که این موضوع باعث می شد فشار روی ما رفته رفته بیشتر شود.
وی ادامه داد: در این مدت من هرجا که لازم بود رفته ام و دهها جلسه با دکتر بیگی و نمایندگان مجلس و اعضای هیئت مدیره برگزار کرده ام تا بلکه گره مشکلات مالی باشگاه حل شود که خوشبختانه امروز با پاپیش گذاشتن موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر، بخشی از این مشکلات باشگاه در حال برطرف شدن است.
جعفری با یادآوری موضوع استعفای چند وقت پیش خود از مدیریت باشگاه تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: مشکلات مالی باشگاه به حدی بود که من بحث استعفایم را پیش کشیدم و حتی این موضوع را کتبا به هیئت مدیره باشگاه اعلام کردم چون به نظرم حیف بود که تیمی مثل تراکتورسازی که امسال صدرنشین لیگ برتر بوده و اکنون نیز پتانسیل صدرنشینی دارد، با مشکلات مالی مواجه شده و دچار آسیب شود.
وی در ادامه با اشاره به مذاکراتی که باشگاه تراکتورسازی با موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر داشته، گفت: از حدود چهار ماه قبل ما با مسئولان این موسسه وارد مذاکره شدیم و در ابتدا مذاکرات ما چندان جدی نبود اما از چند روز پیش گفتگوهای دوطرف جدی تر از قبل شد و از سویی تلاش دکتر بیگی و سردار پورجمشیدیان نیز مثمر ثمر واقع شد تا موسسه جوانان خیّر بار دیگر برای کمک مالی و نجات تیم تراکتورسازی تبریز آستینها را بالا زده و وارد میدان شود.
جعفری افزود: موسسه جوانان خیّر که واقعا در امور خیر نیز همیشه پیشقدم بوده، با کمک مالی به باشگاه تراکتورسازی و ایفای نقش مجدد در حمایت از این باشگاه، می تواند تاریخ ساز بوده و همیشه در کنار باشگاه مردمی و پرطرفدار تراکتورسازی بماند.
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با اعلان رسمی ورود موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر به مجموعه سهامداران این باشگاه، عنوان کرد: من امیدوارم به برکت حضور این موسسه به عنوان سهامدار و همچنین کمک مالی به باشگاه، بخشی از مشکلات مالی تراکتورسازی حل شده و تیم فوتبال این باشگاه بتواند بار دیگر در صدرجدول لیگ برتر قرار بگیرد.
جعفری با بیان اینکه رقم مورد توافق باشگاه تراکتورسازی با موسسه جوانان خیّر یک رقم مقبول و قابل توجهی است، تاکید کرد: از نظر من این کمک مالی بسیار به موقع بود و در بهترین زمان ممکن به باشگاه تزریق شد و هواداران را از نگرانی بابت مشکلات مالی خارج ساخت.
وی افزود: من معتقدم ارزش معنوی این کمک که حدود 30 درصد کل هزینه های باشگاه است، بسیار بالاتر از ارزش مادی آن است و هواداران تراکتورسازی قدردان کمک مالی یک موسسه بومی خواهند بود که با تعصب خاصی پا پیش نهاده و به باشگاه کمک کرده است.
سردار جعفری در پایان با اشاره به اینکه با وجود کمک مالی موسسه جوانان خیّر، باشگاه تراکتورسازی نیازمند کمکهای دیگری نیز هست، تصریح کرد: موسسه جوانان خیّر 30 درصد هزینه های باشگاه تراکتورسازی را تامین خواهد کرد و ما باز نیازمند تامین 70 درصد باقیمانده هزینه های باشگاه هستیم که امیدواریم با حمایت و نظر مساعد مسئولان، در آینده ای نزدیک همه مشکلات مالی مان حل شده و تیم تراکتورسازی بتواند با فراغت بال در کورس قهرمانی لیگ برتر حضور داشته و سهمیه آسیایی کسب کند.
باشگاه تراکتورسازی تبریز روز سه شنبه بر اساس قراردادی، 30 درصد سهام خود را به موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر واگذار کرد.
مهندس رحیم قاسمی، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر پس از امضای قرارداد با باشگاه تراکتورسازی تبریز، مبلغ یک میلیارد تومان طی دو فقره چک به حساب این باشگاه پرداخت کرد.تاریخ : شنبه 24 دی 1390

معرفی سایت


نویسندگان

نظر سنجی

  نظرت درباره سایت چیه


آمار و امكانات

 • بازدیدهای امروز : نفر
 • بازدیدهای دیروز : نفر
 • كل بازدیدها : نفر
 • بازدید این ماه : نفر
 • بازدید ماه قبل : نفر
 • تعداد نویسندگان : عدد
 • كل مطالب ارسال شده: عدد
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی : • برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


  تماس با ما
  Medicare
  Free-counter-plus.com
  Medicare
  Online User