تبلیغات
موسسه جوانان خیر مردمی مهاباد - برگزاری نشست حسابداران شعب و حوزه های چهارگانه موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر
موسسه جوانان خیر مردمی مهاباد
Creative Juice Creative Juice Creative Juice Creative Juice Creative Juice Creative Juice

برگزاری نشست حسابداران شعب و حوزه های چهارگانه موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر

نظرات () نوشته شده توسط سحر سلطانی

برگزاری نشست حسابداران شعب و حوزه های چهارگانه موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر
گردهمایی مسوولین حسابداری شعب و حوزه های چهارگانه موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر در استان های آذربایجان شرقی و غربی، با حضور مسوولین حسابداری اداره مرکزی و با موضوع «بررسی آیین نامه نحوه هزینه کرد و ثبت اسناد حسابداری در حوزه ها و شعب» برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر، این نشست ها به صورت جداگانه در حوزه های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی و با حضور مسوول حسابداری اداره مرکزی موسسه جوانان خیّر و سایر مسوولین معاونت مالی و به منظور ایجاد وحدت رویه در عملیات حسابداری، بررسی مشکلات کاری این حوزه و تبادل اطلاعات میان شرکت کنندگان برگزار گردید.
«بررسی آیین نامه نحوه هزینه کرد و ثبت اسناد حسابداری در حوزه ها و شعب» از جمله مهمترین موضوعاتی بود که در این نشست ها مورد بحث قرار گرفت.
بنا بر این گزارش شرکت کنندگان در این نشست ها با مباحثی  چون، تفویض بخشی از اختیارات اداره معاملات و پشتیبانی و اداره تبلیغات و اطلاع رسانی به سرپرستی حوزه ها، آیتم های تفویض اختیار به شعب و حوزه ها، تعیین حدود اختیارات مسوولین شعب و کارپردازی حوزه ها و سرپرستان حوزه ها، نحوه پرداخت بهای فاکتورهای هزینه و خرید در حوزه ها و شعب و نحوه ثبت اسناد حسابداری در شعب و حوزه ها که در آیین نامه «نحوه هزینه کرد و ثبت اسناد حسابداری در حوزه ها و شعب» ذکر شده، آشنا شدند.
ایجاد وحدت رویه بین مسوولین حسابداری، فعالیت در چهار چوب قوانین و مقررات، ایجاد تعامل بیشتر و بهتر بین واحدهای حسابداری با مدیریت امور مالی موسسه، افزایش مهارتهای تخصصی و کارشناسی شرکت کنندگان در جلسه توجیهی و برنامه ریزی لازم جهت آموزش از دیگر اهداف این نشست ها عنوان شده است.
در پایان این گردهمایی هر یک از حسابداران شعب و حوزه ها به بیان مشکلات و مسائل کاری خود پرداختند که مسوول حسابداری اداره مرکزی موسسه به سوالات آنها پاسخ داده و راهکارهای لازم را ارائه نمود.
شایان گفتن است این نشست ها به صورت جداگانه در حوزه های آذربایجان شرقی با شرکت حسابداران این حوزه و حوزه اردبیل  و در حوزه  آذربایجان غربی  با حضور حسابداران این حوزه و حوزه کردستان برگزار گردید .تاریخ : یکشنبه 18 دی 1390

معرفی سایت


نویسندگان

نظر سنجی

  نظرت درباره سایت چیه


آمار و امكانات

 • بازدیدهای امروز : نفر
 • بازدیدهای دیروز : نفر
 • كل بازدیدها : نفر
 • بازدید این ماه : نفر
 • بازدید ماه قبل : نفر
 • تعداد نویسندگان : عدد
 • كل مطالب ارسال شده: عدد
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی : • برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


  تماس با ما
  Medicare
  Free-counter-plus.com
  Medicare
  Online User