تبلیغات
موسسه جوانان خیر مردمی مهاباد - در همایش ملی بزرگان رضایت مندی مشتری انتخاب شد؛ موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر برترین موسسه مالی در رضایت ‌مندی مشتری
موسسه جوانان خیر مردمی مهاباد
Creative Juice Creative Juice Creative Juice Creative Juice Creative Juice Creative Juice

در همایش ملی بزرگان رضایت مندی مشتری انتخاب شد؛ موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر برترین موسسه مالی در رضایت ‌مندی مشتری

نظرات () نوشته شده توسط سحر سلطانی


در همایش ملی بزرگان رضایت مندی مشتری انتخاب شد؛ موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر برترین موسسه مالی در رضایت ‌مندی مشتری
موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر در همایش ملی بزرگان رضایت مندی مشتری كه مورخ 9 دیماه 1390 در مركز همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، موفق به اخذ رتبه برتر وتندیس زرین، در بین شركت های برتر ایران شد.

  به گزارش روابط عمومی موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر،این همایش با حضور بیش از700  نفر از مدیران منتخب بخش دولتی و خصوصی از سراسر كشور، با هدف معرفی و قدردانی از مجموعه ها و شركت هایی كه با اعمال مدیریت كارآمد، افزایش توان بهره وری، خدمات پس از فروش مناسب در راستای مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف كنندگان و مشتریان گام بر میدارند، برگزار شد. 
این گزارش می افزاید: موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر نیز به عنوان یكی از شرکت های منتخب كه دارای مدیران توانمند و مشتری‏مدار است، از جمله موسسات برتر در این حوزه بود كه با دریافت تندیس این همایش ملی بار دیگر برتر بودن خود را در بین موسسات مالی مختلف و توانمند سراسر كشور به اثبات رساند.
این گزارش می‌افزاید: در همایش ملی بزرگان رضایت ‌مندی مشتری که با حضور رئیس کمیسیون تحول اقتصادی مجلس، رئیس شورای ملی رقابت، مشاور وزیر تعاون و حضور جمع کثیری از روسا و مدیران‌عامل سازمانها و شرکت‌های معتبر کشور برگزار گردید، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر حضوری فعال داشتند.
بنابراین گزارش در همایش یاد شده، دکتر جمشید پژویان، رئیس شورا و مرکز ملی رقابت؛ علیرضا خجسته پور، مشاور وزیر تعاون و حجت الاسلام و المسلمین غلامرضا مصباحی مقدم، عضو شورای عالی پول و اعتبار و رئیس کمیسیون تحول اقتصادی مجلس، پیرامون مشتری مداری و جلب رضایت مشتری، رقابت در بازار و انحصارات، فضای کسب و کار، بازاریابی اجتماعی، آموزش مسائل دینی کسب و کار و بیماری های رایج در بازار کار مطالبی را بیان کردند.
 بر اساس این گزارش، اکبر صفاتی مسوول اداره تبلیغات و اطلاع رسانی موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر  به نمایندگی از طرف مدیر عامل این موسسه، تندیس زرین برترین موسسه مالی در حوزه رضایت ‌مندی مشتری را از حجت الاسلام والمسلمین دکتر مصباحی مقدم عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون طرح تحول اقتصادی دریافت نمود.
همچنین در حاشیه این همایش، نمایشگاهی با هدف ارائه آخرین دستاورد های مجموعه های مشتری مدار و پاسخگو و امكان تعامل و مذاكرات تجاری شركت های داخلی جهت هدایت ظرفیت ها و قابلیت های داخلی به سمت بازارهای همجوار و بین المللی بر پا بود.
 گفتنی است، معرفی و قدردانی از مجموعه ها و شرکتهایی که با اعمال مدیریت کارآمد،افزایش توان بهره وری،خدمات پس از فروش مناسب در راستای مشتری محوری و احترام به حقوق مصرف کنندگان گامی بس سترگ نهاده اند، ایجاد بستری مناسب جهت شناخت شاخص های نوین مشتری مداری و تاثیرات آن در افزایش فروش و نیز امکان تعامل مستقیم بین مدیران ارشد مجموعه های موفق جهت بهره مندی از منافع مشترک اقتصادی و اعتباری، برگزاری نمایشگاه تخصصی در حاشیه همایش که به ارائه آخرین دستاوردهای مجموعه های مشتری مدار و پاسخگو می پردازد و در نهایت امکان تعامل و مذاکرات تجاری شرکتهای داخلی با یکدیگر در جهت هدایت مناسب ظرفیت ها و قابلیتهای داخلی به سمت بازارهای همجوار و بین المللی  از اهداف برگزاری این همایش عنوان شده است.
این همایش با مشارکت سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی و گروه بین الملل پیشگامان در مورخ 9 دیماه 1390و در مركز همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.تاریخ : سه شنبه 13 دی 1390

معرفی سایت


نویسندگان

نظر سنجی

  نظرت درباره سایت چیه


آمار و امكانات

 • بازدیدهای امروز : نفر
 • بازدیدهای دیروز : نفر
 • كل بازدیدها : نفر
 • بازدید این ماه : نفر
 • بازدید ماه قبل : نفر
 • تعداد نویسندگان : عدد
 • كل مطالب ارسال شده: عدد
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی : • برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


  تماس با ما
  Medicare
  Free-counter-plus.com
  Medicare
  Online User