تبلیغات
موسسه جوانان خیر مردمی مهاباد - موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر برگزار کرد؛ جشن بزرگ عید سعید قربان با حضور پرشکوه
موسسه جوانان خیر مردمی مهاباد
Creative Juice Creative Juice Creative Juice Creative Juice Creative Juice Creative Juice

موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر برگزار کرد؛ جشن بزرگ عید سعید قربان با حضور پرشکوه

نظرات () نوشته شده توسط سحر سلطانی

 
موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر برگزار کرد؛ جشن بزرگ عید سعید قربان با حضور پرشکوه مردم در تبریز
با حضور پرشکوه جمع کثیری از مردم، جشن بزرگ عید سعیدقربان و مراسم اهدای جوایز دوازدهمین دوره حساب های طرح ایثار موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر در مجتمع فرهنگی ورزشی صدرا در شهر تبریز برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر، علی رغم سردی هوا و بارش شدید برف این مراسم باشکوه با استقبال بی نظیر مردم و سپرده گذاران موسسه همراه بود به گونه ای که ازدحام جمعیت پشت درهای ورودی مجتمع فرهنگی ورزشی صدرا بسیار چشمگیر بود.
این گزارش می افزاید استقبال پرشور و کم نظیر مردم از برنامه های موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر، منحصر و محدود به آیین های این چنینی نبوده و نیست و مردم برای قدرشناسی از خادمان خود در موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر، حضور مشابهی را در تمامی برنامه های این موسسه، به نمایش گذاشته اند اما حضور مردم تبریز در جشن عید قربان و مراسم اهداء جوایز طرح ایثار را با توجه به گستردگی و بی سابقه بودن آن، می توان از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار داد.
اقشار مختلف مردم که با وسائل نقلیه گوناگون و حتی با پای پیاده خود را به مجتمع فرهنگی ورزشی صدرا رسانده ‌بودند، بارها یکپارچه نام موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر را سرداده و با تکان‌دادن هماهنگ پرچم‌ سه رنگ جمهوری اسلامی و پرچم موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر که در دست داشتند، صحنه های با شکوه و به یاد ماندنی  راخلق نمودند.
بر اساس این گزارش، جشن بزرگ عید سعید قربان به مناسبت گرامیداشت این ایام  و مراسم اهداء جوایز دوازدهمین دوره حساب های طرح ایثار، با حضور هنرمندان مطرح گروه هنری صمد و ممد و خواننده مشهور مسعود امیر سپهر وهمچنین با اجرای بسیار زیبای عاشیق عسگر از هنرمندان بنام آذربایجان برگزار شد.
همین گزارش می افزاید: سخنرانی مدیرعامل موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر، نورافشانی و اجرای تواشیح توسط گروه طاها نیز از دیگر برنامه هایی بود که با استقبال خوب مردم مواجه شدند.
در پایان این مراسم جوایز ویژه دوازدهمین دوره حساب های طرح ایثار موسسه قرض الحسنه جوانان خیّر به برندگان خوش شانس اهدا گردید.تاریخ : دوشنبه 30 آبان 1390

معرفی سایت


نویسندگان

نظر سنجی

  نظرت درباره سایت چیه


آمار و امكانات

 • بازدیدهای امروز : نفر
 • بازدیدهای دیروز : نفر
 • كل بازدیدها : نفر
 • بازدید این ماه : نفر
 • بازدید ماه قبل : نفر
 • تعداد نویسندگان : عدد
 • كل مطالب ارسال شده: عدد
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی : • برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


  تماس با ما
  Medicare
  Free-counter-plus.com
  Medicare
  Online User